Pre zadávateľov

rychlost

Rýchlosť

Phoenix research pracuje na sieti. Vo výskumoch používame primárne on-line metódu, ktorá zaisťuje rýchle odpovede na Vaše otázky. Sme tak schopní dodať analýzu výsledkov vo veľmi krátkom období. Oproti iným metódam tak môžete dostať prehľad počas 14 dní od zadania prieskumu.

kvalita

Kvalita

Phoenix research má prístup k širokej databáze, ktorá v tejto chvíli obsahuje desaťtisíce overených užívateľov. Všetky prieskumy konzultujeme so skúsenými sociológmi a politológmi. Vo Phoenix research sme sa inšpirovali a všetky metódy konzultovali so zahraničnými spoločnosťami, ktoré majú na trhu výskumov dlhoročné skúsenosti. Zárukou kvality a precíznej práce je ICC/ESOMAR, ktorý dodržiavame.

zacílení

Zameranie

Phoenix research má vďaka svojej širokej databáze možnosť orientovať jednotlivé prieskumy podľa rôznych skupín, takzvaných kvót. Respondenti sa dajú triediť podľa veku, pohlavia, vzdelania, miesta bydliska a podobne. Vďaka tomu sme schopní spracovať prieskumy s akýmkoľvek zadaním.

politolog a sociolog Jan Kubáček

Kontakty

Riaditeľ: PhDr. Jan Kubáček
j.kubacek@phoenixresearch.cz   

Obchodné oddelenie:
obchod@phoenixresearch.cz  

Otázky, námety:
info@phoenixresearch.cz   

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktívny
Chyba: zadaný e-mail alebo heslo je neprávne!
e-mail:
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Ďalšie informácie