telefonista

Povedz, čo si myslíš!

Zaregistruj sa a behom okamihu sa zapoj do vylepšovania sveta okolo seba. Vďaka prehľadnému triedeniu podľa kategórií alebo podľa kraja daj vedieť svoj názor v oblastiach, ktoré Ťa skutočne zaujímajú!

 

Phoenix sa za Teba postará o okamžitú prezentáciu Tvojich názorov v partnerských médiách.

 

prihlásiť sa

 

nová registrácia

telefonista

Počúvaj druhých!

Kto chce byť úspešný, potrebuje dobré informácie.

Ak je to možné, prečo sa jednoduch nespýtať a nezistiť bezprostredne, takmer v reálnom čase, unikátnu spätnú väzbu súboru zodpovedajúceho požadovanému kvótovému výberu.

 

Rozsah on-line panelu umožňuje osloviť skupinu a následne vybrať respondentov náhodným či kvótovým výberom vrátane viazaného kvótového výberu. Dáta overujeme metódou simultánnej triangulácie.

 

ďalšie informácie

telefonista

Chci viac!

Phoenix research zaistí kvalitatívne aj kvantitatívne výskumy vrátane ich prezentácie v médiách v spolupráci s tretími stranami.

 

Primárne aj sekundárne dáta získavame pomocou mash-up aplikácie využívajúcej databázy, ktoré v reálnom čase pokrývajú nároky prieskumných panelov vyplývajúcich z potrieb zadaní jednotlivých výskumov.

 

ďalšie informácie

telefonista

Phoenix ako záruka kvality

Phoenix sa riadi platnou legislatívou. Phoenix rešpektuje odbornú a analytickú metodiku svojich renomovaných zahraničných partnerov projektu: neziskovej organizácie PewResearchCenter, spoločnosti 3Q global a anglosasko-nemeckej spoločnosti AMR.

Pridaj sa k tým najlepším!

 

ďalšie informácie

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktívny
Chyba: zadaný e-mail alebo heslo je neprávne!
e-mail:
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Ďalšie informácie